فشار به حامد کمیلی به خاطر بازی در فیلم "پایان نامه"

گوشه و کنار سیاست
فشار به حامد کمیلی به خاطر بازی در فیلم "پایان نامه"

خبرگزاری فارس: خبرنگاران مشرق در جریان پیگیری های خبری، به "زمزمه"ها و "گفته می شود"هایی بر می خورند که میهمان کردن مخاطبان به این شنیده ها خالی از لطف نیست

خبرگزاری فارس: فشار به حامد کمیلی به خاطر بازی در فیلم "پایان نامه"

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، سایت خبری مشرق خبرهایی از گوشه و کنار سیاست منتشر کرد.

*شنیده ایم بر اساس مصوبه شورای مرکزی جبهه پایداری، دکتر کامران باقری لنکرانی به عنوان سخنگوی رسمی و اول جبهه پایداری انتخاب شده است. سخنگوی جانشین و دوم این جبهه حجت الاسلام و المسلمین آقا تهرانی خواهد بود.

* در جلسه رای گیری اعضای شورای مرکزی ایثارگران برای ارائه لیست انتخاباتی تهران، شش تن از کاندیداها شامل آقایان فدایی با 37 رای، حداد عادل با 34 رای، علیرضا زاکانی با33 رای، نادران با 32 رای، احمد توکلی با 31 رای و محمد کوثری با30 رای بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند. همچنین آقایان بادامچیان، علوی، ناصحی، رسایی، عباسپور، امیرعلی امیری، ریاض، غفوری فرد، شهاب الدین صدر و مریم بهروزی کمترین آرا-صفر تا سه رای- را به خود اختصاص دادند.

*یکی از اعضای هیات رئیسه مجلس که پیش از این اقدام به راه اندازی فراکسیون مهرورزی نموده بود، درصدد آن است جبهه ای با عناوینی چون بیداری و بصیرت تاسیس نماید. ظاهرا فلسفه تاسیس این جبهه عدم حضور این فرد در لیست های مشهور انتخاباتی است.


* سایت بی بی سی فارسی اقدام به حذف بخش عمده ای از اخبار و گزارش های دروغ خود در برهه انتخابات دهم ریاست جمهوری و فتنه 88 نموده است. مسوولان بی بی سی ظاهرا در یک هماهنگی پشت پرده با مدیران موتورهای جستجو از جمله گوگل این اخبار و گزارش های دروغ را از حافظه این موتورها حذف کرده اند.


*پس از دستگیری هایی که در حوزه های بانکی، بیمه و مناطق آزاد و خودرو سازی روی داد، جریان انحرافی برای تامین منابع مالی خود به بخش معدن روی آورده است. یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی کشور با همکاری این جریان درصدد به دست آوردن معدن بزرگ سنگ آهن جلال آباد کرمان برآمده است.


*کاندیدای جریان انحرافی در رامسر که ارتباط نزدیکی با لیدر این جریان دارد، ضمن حضور در یک مرکز درمانی اقدام به توزیع پاکت های چک پول به مبلغ 500 هزار تومان میان پزشکان نموده است. اقدام این کاندیدا با اعتراض پزشکان حاضر در جلسه مواجه شد به گونه ای که وی مجبور به ترک محل می شود. این کاندیدا در هفته گذشته هم اقدام به دعوت 600 نفر برای صرف شام در یک رستوران لوکس کرده بود.

* شنیده ایم که مجتمع فولاد هرمزگان که اخیرا توسط رئیس جمهور افتتاح شد از جمله طرح هایی است که سرمایه تاسیس آن با استفاده از فاینانس اروپایی تامین شده است . در حالی که ادعا می شود این طرح تماما با استفاده از پتانسیل های داخلی ساخته شده ، اما گزارش ها حاکی از آن است حجم بالای تجهیزات اصلی این طرح از آلمان و برخی کشورهای اروپایی تامین شده است .شرکت smsسازنده اصلی تجهیزات فولاد هرمزگان است .

*اشخاص و شرکت هایی که از طریق طرح بنگاه های زود بازده تسهیلات دریافت کرده اند در باز پرداخت آن با مشکلاتی مواجه شده اند بطوری که تنها در یکی از استان های غربی کشور حدود 40 درصد از دریافت کنندگان تسهیلات ، اقساط خود را پرداخت نکرده اند .

* شنیده ایم در پرونده بزرگ فساد مالی، اسنادی از واگذاری های گسترده زمین به گروه آریا در قالب شهرک های صنعتی در استان های گیلان و لرستان به دست آمده است. یکی از مسوولان این واگذاری های غیرقانونی و رانتی در روزهای اخیر بازداشت شده است.

*خبرگزاری ها و روزنامه های پرتیراژ کشور از اعزام خبرنگار و عکاس در سفر رئیس جمهور به آمریکای لاتین محروم ماندند. علت بی مهری به رسانه ها اعلام نشده اما این سفر از شلوغ ترین سفرهای رئیس جمهور بوده است.


*یکى از اساتید دانشگاه علوم پزشکى به نام دکتر «مسعود- ص» با حمله به حجاب برتر در جمع دانشجویان گفته است: «باید نقش چادر را در پیدایش اضافه وزن زنان ایرانى بررسى کنیم، چون زنان زیر چادر پنهان می‏شوند.» وى هم‏چنین دانشجویان را به گوش فرا دادن به موسیقی ‏هاى جاز و راک و آثار خوانندگان شیطان‏ پرست، دعوت کرده است.

*یکی از لیدرهای جریان انحرافی در جلسه ای از طراحی پروژه ای جهت بدنام کردن کاندیداهای جریان اصولگرایی خبر داده است. وی گفته در این پروژه قرار است پول هایی به صورت غیر مستقیم و با عناوینی چون کمک به کاندیداهای اصولگرا جهت ورود به مجلس نهم پرداخت و اسناد این کمک ها جمع آوری و در فرصتی مقتضی از نحوه این پرداخت ها جهت همراهی و یا بدنام کردن کاندیداهای اصولگرا استفاده شود.

*شنیده شده در ماه های اخیر تجار کشورمان قادر به ترخیص آسان کالاهای خود از بنادر نیستند و این امر منجر به رسوب کالا در بنادر شده است. از علت های اصلی رسوب کالا می توان به افزایش مبادلات غیر رسمی و خارج از سیستم بانکی اشاره کرد که باعث سوء استفاده فروشندگان کالا به تجار ایرانی شده است . خبرها از افزایش 30 درصدی رسوب کالا تا پایان آذرماه حکایت دارد.
گفتنی است رسوب کالا در بندر شهید رجایی نسبت به سال گذشته حدود دو برابر افزایش یافته است.

*عامل راه ‏اندازى وبلاگ ضداسلامى " گ-ن " در بندرعباس شناسایى و دستگیر شد. بخشى از اقدامات وى شامل توهین به مقدسات اسلام، نظام و مسؤولان عالى ، اهانت در قالب متن، کاریکاتور، عکس مونتاژ و انتشار کتاب «سفر به آخرت» با مضمون اهانت به حضرت امام(ره) بوده است. مشارالیه با نام مستعار «شایگان اسفندیارى» ارتباط نزدیکی با رسانه های ضد انقلاب و بیگانه برقرار کرده بود.

‏*کوروش عرفانى از گردانندگان شبکه ضدانقلاب «پارس» گفته است: «باید انتخابات آتى مجلس را به صحنه یک جنگ داخلى تبدیل کرد و این امر به عهده شوراى هماهنگى «راه سبز امید» است که مردم را تحریک به اغتشاش کند.» وى همچنین گفته: «البته جمع شدن همه مردم زیر یک لوا از محالات است چرا که 147 سازمان و هر یک با یک نگرش، خواهان ثبت اغتشاشات به نام خود خواهند بود و نمیتوان چندان به تجمیع و تحریک مردم امیدوار بود.»

*پس از بازی حامد کمیلی در فیلم پایان نامه که به افشای پشت پرده فتنه 88 اشاره داشت، برخی اعضای خانه سینما در دستورالعملی صنفی از همه دست اندرکاران سینمایی کشور خواستند بازیگر نقش اول این فیلم را تحریم و بایکوت نمایند مگر آنکه به صورت رسمی به خاطر بازی در این فیلم عذر خواهی نماید. شدت این فشارها به قدری بود که حتی خبر خروج کمیلی از کشور هم منتشر شد. اما داستان زمانی جالب تر می شود که این بازیگر تحت فشار با استفاده از آنتن صداوسیما، رسما در برنامه هفت حضور یافته- قابل توجه آقای ضرغامی- و به خاطر حضور در برخی فیلم ها از مردم ! عذر خواهی کرد.

* شنیده ایم پلیس نظارت بر اماکن دستور جمع آوری عروسک های باربی از مغازه ها را صادر و اعلام کرده پس از این فروش این عروسک ممنوع است.
پیرو این دستورالعمل برخی فروشگاه های بزرگ اسباب بازی فروشی در شهر تهران این نوع عروسک ها را جمع کرده اند.

/ 0 نظر / 23 بازدید